Ovoce a zelenina v nejlepší kvalitě a exotické ovoce z celého světa v House of Fruits.

Odborníci doporučují jíst ovoce a zeleninu pětkrát denně, protože obsahují vitamíny a minerály nezbytné pro naše tělo a přispívají k tomu, abychom se cítili dobře.

čerstvé jablko Ale proč bychom měli jíst čerstvé ovoce a zeleninu? Protože jsou zdravé, nebo protože to odborníci doporučují? Ovoce a zelenina mají navíc původní přirozenou chuť, ať čerstvé nebo vařené. Základním požadavkem je čerstvost a nejlepší kvalita. Je to nejen na slunci vyzrálé jablko, co nás láká k zakousnutí.

U našich produktů dbáme zejména na na exkluzívní kvalitu a perfektní zralost. Chuť je pro nás důležitějším faktorem než dokonalý tvar ovoce a zeleniny. Naše produkty jsou skutečně přírodní a nikoliv umělé,průmyslové a proto jsou tak zdravé! V House of Fruits najdete i čerstvé saláty a přírodní šťávy.

čerstvý rambutan Při dovozu našeho zboží usilujeme o snížení dopravní vzdálenosti na minimum, a proto dáváme přednost místním pěstitelům. Na druhé straně vám však chceme nabídnout široký srtiment exotického a méně známého ovoce a zeleniny z celého světa a další mimořádné produkty. Přijdte a objevte nové a neznámé chutě a dovolte našemu personálu seznámit vás s produkty a pomoci vám správně si vybrat.

Proč neochutnat durian, ramputan nebo jackfruit? Přijďte k House of Fruits a budete překvapeni!
čerstvé borůvky červené třešně košík pitaya

LinkedIn facebook twitter google

16.03.2017
Chřest je k dispozici od 10.04.

31.01.2016
Hledáme 2 prodavačky/prodavače. Více informací: http://upcr.cz/volne-misto-10121370717

26.11.2015
Většina druhů ovoce, zejména exotické druhy, nesnáší mráz. Z tohoto důvodu budeme muset nabídku druhů, nesnášejících teploty pod bodem mrazu, v těchto dnech omezit.

RSS Feed přihlásit se k RSS feed